نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

گردشگري ژاپن به حالت سابق بازگشت

تعداد بازدید : 207
تاریخ : 1391/05/09
آمار ورود گردشگر به ژاپن براي نخستين‌بار پس از سونامي ماه مارس 2011 از آمار پيش از اين فاجعه عبور کرد. به گزارش ميراث آريا (Chtn) و به نقل از آساهي، سازمان ملي گردشگري ژاپن اعلام کرد آمار ورود گردشگر به اين کشور در ژوئن سال 2012 نزديک به 700 هزار نفر بود که اين ميزان حدود يک و نيم درصد از مدت مشابه سال 2010 بيشتر است. اين سازمان در اطلاعيه‌اي با تشکر از حمايت‌هاي جامعه جهاني گردشگري، ثبت نتيجه‌اي اينچنين را چيزي جز همکاري و حمايت همه جهان با اين کشور ندانست و از تشکر عميق مردم ژاپن نسبت به اين حمايت دلگرم‌کننده سخن به ميان آورد. دولت ژاپن اميدوار است روند به وجود آمده در ماه‌هاي آتي نيز تداوم يابد و رکوردي جديد را در بخش گردشگري اين کشور پس از بحران سال 2011 به ثبت برساند. به گزارش ميراث آريا، زلزله و سونامي ماه مارس 2011، علاوه بر فاجعه‌ انساني، خسارات گسترده‌اي نيز به صنعت گردشگري ژاپن وارد کرد به‌گونه‌اي که حدود 30 درصد از آمار ورود گردشگر به اين کشور کاسته شد.