نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

بهترين هتل‌هاي جهان معرفي شدند

تعداد بازدید : 201
تاریخ : 1390/11/26
پایگاه اطلاع رسانی تبیان نیوز : بهترين هتل‌ها و اقامتگاه‌هاي تفريحي جهان به انتخاب گردشگران در دهمين سال برگزاري مراسم جوايز هتلداري معرفي شدند. به گزارش ميراث آريا (Chtn)، در اين مراسم رتبه‌ها و رده‌هاي مختلفي از هتل‌ها همچون هتل‌هاي لوکس، هتل‌هاي ارزان قيمت، مهمانسراها، بخش خدمات و بخش‌هاي مختلف مرتبط با صنعت هتلداري معرفي و براساس راي مسافران انتخاب شدند. در اين رقابت 3 هزار و 943 هتل از سراسر جهان مرود بازبيني قرار گرفتند که در اين ميان هتل‌هاي از 30 کشور و 8 منطقه بين‌المللي رده‌هاي نخست بهترين هتل‌هاي جهان را به خود اختصاص دادند. به گزارش ميراث آريا، در بخش عمومي ، تفرجگاه فونيکس در کشور بليز رتبه نخست را به خود اختصاص داد، بهترين هتل 4 و 5 ستاره جهان به هتل شانگري لا در توکيو رسيد، بهترين هتل ارزان قيمت، هتل هوئنينئ در ويتنام معرفي شد، بهترين خدمات هتل‌داري به هتل آرکاديا در شهر پراگ رسيد و بهترين مسافرخانه نيز مسافرخانه 21 شهر برينتگتون انگلستان معرفي شد. گفتني است کشورهاي آفريقاي جنوبي و آلمان نيز موفق به کسب جوايزي در اين رقابت بين‌المللي شدند. منبع: میراث آریا