نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

کشف يك‌ قايق 5 هزار ساله در مصر

تعداد بازدید : 202
تاریخ : 1391/05/08
بقاياي يك قايق خاكسپاري 5000 ساله در قبرستاني تاريخي در مصر كشف شد. در جريان كاوش‌هاي باستان‌شناسان فرانسوي در قبرستاني تاريخي در شمال شرقي منطقه تاريخي «جيزه»، روز گذشته آنها موفق به كشف بقاياي يك قايق خاكسپاري 5000 ساله شدند. به گزارش روزنامه الاهرام، اين قايق كه به فرعون «دن» ـ يكي از فراعنه‌ي سلسله اول فراعنه مصر ـ تعلق داشته و در زمان كشف در شرايط خوبي قرار داشت، از 11 تكه الوار بزرگ ساخته شده و از سال آينده و پس از مرمت، در كرانه‌ي رود نيل به نمايش درخواهد آمد و به يك مقصد گردشگري تبديل مي‌شود. قايق فرعون «دن» در شرايطي به مقصد جديد گردشگري مصر تبديل خواهد شد كه از ماه فوريه نيز پروژه‌ي مرمت قايق فرعون «خوخو»‌ كه در مدت 4500 سال در هرمي به همين نام قرار داشت،‌ آغاز شده است. پروژه‌ي مرمت اين قايق با اختصاص بودجه‌ي ‌١٠ ميليون دلاري با كمك مرمتگراني از دانشگاه «ياشيدا» ژاپن در حال انجام است. طبق اعلام مقامات مصري‌، اين قايق ‌٤٣ متري كه در سال ‌١٩٨٧ كشف شد‌، در كنار قايق ديگري كه در سال ‌١٩٩٢ توسط باستان‌شناسان ژاپني كشف شد به نمايش درخواهد آمد تا به جاذبه‌ي جديد گردشگري مصر تبديل شود. ايسنا