نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

کشف مجسمه‌های باستانی ۵ تنی

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/05/08
پیکره‌های سنگی از 2 شیر هر یک به وزن 5 تن با قدمتی بالغ بر 2هزار سال در ترکیه کشف شد. به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از فاکس نیوز، برخی محققان بر این باورند که این دو مجسمه که قدمتشان به سال‌های 1400 تا 1200 پیش از میلاد می‌رسد، بخشی از بنای متعلق به یک چشمه آب مقدس بوده‌اند. به گفته سرپرست گروه باستان‌شناسی، مجسمه‌هایی به شکل شیر غالبا توسط «هیتی‌ها» که امپراتوری وسیعی در این منطقه در هزاره‌های پیشین داشتند، ساخته می‌شد. در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد که این دو مجسمه از نظر حکاکی تفاوت‌هایی دارند و توسط مجسمه‌سازان مختلفی ساخته شده‌اند، اما از نظر شکل کاملا شبیه شیرهای واقعی‌اند و از ماهیچه‌هایی برجسته و دم‌هایی انحنا یافته برخوردارند. مجسمه‌ها نارنجی رنگ‌ هستند که به اعتقاد باستان‌شناسان بر اثر گذر زمان اکسیده شده و به این رنگ درآمده‌اند، زیرا جنس سنگ‌ها از گرانیت است و در ابتدا سفید رنگ بوده‌اند. به گفته محققان آنچه در این اکتشاف به دست آمده به‌روشنی نشان می‌دهد که شیرهای آسیایی منقرض شده چه شکل و جثه‌ای داشتند.