نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

پروژه 60 میلیون دلاری روسی به کمک گردشگری سوییس می‌آید

تعداد بازدید : 202
تاریخ : 1391/05/07
خبرگزاری میراث فرهنگی ـ بین الملل ـ یک شرکت تحت حمایت کمپانی‌های غول پیکر روسی کار ساخت یک اقامتگاه توریستی به هزینه‌ای بالغ بر 618 میلیون دلار در مناطق کوهستانی آلپ درسوییس را ازاوایل سال آینده آغاز می‌کند. این پروژه از سوی برخی ناظران، عاملی برای تقویت بخش گردشگری سوییس تلقی می‌شود که به شدت دچار چالش است. به گزارش رویترز این مجموعه اقامتگاهی 5 ستاره به نام"روستای رویال" یکی از بزرگ‌ترین اقامتگاه‌های گردشگری سوییس خواهد بود که گنجایش بیش از 2.500 میهمان را دارد. این مجموعه همچنین مجهز به 30 رستوران و کافی شاپ ، یک دریاچه مصنوعی و یک پیست برای اسکی با گوندلا است. این مرکز اقامتگاهی قرار است که به اقامتگاه اسکی دیگری واقع درهمان کانتون، یعنی مناظر زیبای "کوهستان مترهورن " متصل شود. "ولادیمیر ماراکوستا" مدیر اجرایی شرکت "آمینونا "اعلام کرده است که این شرکت کار احداث این اقامتگاه را بهار آینده آغاز می‌کند و احتمالا پذیرای نخستین گروه گردشگران در سال 2017 خواهد بود. شرکت "آمینونا"از نظرمالی تحت حمایت سرمایه دار روسی "سرگیی پولانسکی" مدیر سابق شرکت ورشکسته "گروه املاک میراکس"است. پذیرش این پروژه درواقع رای اعتمادی است به تلاش‌های جاری درصنعت درتقلای گردشگری سوییس‌،که به دلیل افزایش ارزش فرانک دچار آسیب شده است. هرچند که سپتامبر گذشته هر یورو برابر با 1.20 فرانک سوییس بوده اما این کشور درمقایسه با کشورهای همسایه اش ایتالیا و فرانسه ، هنوز یک مقصد توریستی گران قیمت محسوب می‌شود. طبق همین گزارش صنعت گردشگری 5 درصد از تولید ناخالص ملی سوییس را تامین می‌کند. برخلاف تصمیم اخیر مقامات فدرالی این پروژه هنوز هم با مخالفت‌های بسیاری مواجه است. اما سازندگان این پروژه در نظر دارند علاوه بر بسیاری ساختمان‌های دیگر، 5 برج بلند را هم در این منطقه بسازند.