نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

كشف قدیمی ترین پل چوبی جهان در چین + عکس

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/05/07
باستان شناسان موفق به كشف قدیمی ترین پل چوبی با قدمت دو هزار سال در چین شدند. به گزارش ایرنا ، منابع رسانه ای روز جمعه اعلام كردند این پل چوبی در استان ' شاآنشی ' در شمال غرب چین كه مركز ارتش سفالین و از پایتخت های قدیمی این كشور بوده ، كشف شده است. این پل در شهر تاریخی ' شی آن ' در امتداد جاده ابریشم پیدا شده و بر اساس برآوردها نزدیك به 300 متر طول و 20 متر عرض داشته است. قدمت این پل به 221 قبل از میلاد در دوران حكمرانی سلسله ' چین ' باز می گردد . این پل روی رودخانه ' وی ' قرار داشته است كه بخش مهمی از پایتخت آن دوران را به یكدیگر وصل می كرده است. بزرگترین ستون این پل 9 متر طول دارد . این اولین بار است كه یك پل چوبی به این بزرگی و با این قدمت در جهان كشف می شود.