نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

"آل ديان" مسجدي با گنبدهايي از طلا + عکس

تعداد بازدید : 202
تاریخ : 1391/05/07
مسجد آل ديان يا گنبد طلايي، در شهر ديبوك در نزديكي شهر جاكارتا پايتخت اندونزي واقع شده است. به گزارش باشگاه خبرنگاران، مسجد آل ديان يا گنبد طلايي، در شهر ديبوك در نزديكي شهر جاكارتا پايتخت اندونزي واقع شده است. اين مسجد با وسعت حدود 80 هزار هكتار زمينه در سال 2006 ميلادي ساخته شده است. باني ساخت اين مسجد زوجي اندونزيايي بوده اند كه تمام ثروت خود را براي ساخت اين مسجد صرف كردند. زيبايي اين مسجد در نماي داخلي وبيرون سالن ها و زيبايي هاي منحصر به فرد موجب جذب توريست و نمازگزار از داخل و خارج از كشور شده است. مسجد مناره اي شش گوشه دارد كه با ارتفاع 40 متر و 5 گنبد طلايي با دو و سه ميلي متر ضخامت طلا از بزرگترين مساجد شرقي آسيا است. مناره هاي يكي در وسط و بقيه در اطراف قرار گرفته و همچنين سرستون ها به اشكال گل رز با طلا كار شده است. اين مسجد داراي فضاهاي سبز بسياري درخشان ميوه و سالن هاي متعدد است. اين مسجد روزانه 10 هزار نفر زائر و در مناسبت ها يكصدهزار زائر دارد و شبستان هاي اين مسجد تا بيست هزار نمازگزار گنجايش دارد. محراب مسجد از سنگ گرانيت و طلا كتيبه هاي آن با معماري شرقي طراحي شده است.