نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

زوريخ گران‌ترين شهر جهان

تعداد بازدید : 205
تاریخ : 1390/11/26
نتايج يك تحقيق نشان مي‌دهد ارزش بالاي واحد پول سوئيس يعني فرانك باعث شده است تا شهر زوريخ به گران ترين شهر جهان بدل شود. 100888171237موسسه «واحد اطلاعات اقتصادي» در گزارش تحقيقاتي ساليانه خود كه به هزينه زندگي در ده شهر بزرگ جهان اختصاص دارد، اعلام كرد در سال 2012، پس از زوريخ، شهرهاي توكيو، ژنو و اوزاكا گران ترين شهرهاي جهان هستند. به گفته اين موسسه واحد پول سوئيس و ژاپن در سال‌هاي اخير به شدت مورد توجه قرار گرفته اند و همين موضوع، اين درجه بندي را توجيه مي‌كند. سرمايه‌گذاراني كه در جستجوي مكاني خارج از منطقه يورو براي نگهداري سرمايه‌هاي خود بودند، سال گذشته مقادير زيادي فرانك سوئيس خريداري كردند و همين مساله بانك ملي سوئيس را بر آن داشت تا در سپتامبر گذشته، نرخ برابري ارز بسيار پايين يك يورو در مقابل يك و دو دهم فرانك سوئيس را معين كند. به گزارش خبرگزاري فرانسه از ژنو، در رده بندي موسسه «واحد اطلاعات اقتصادي» در مورد گران ترين شهرهاي جهان، اسلو، پاريس، سيدني، ملبورن، سنگاپور و فرانكفورت در رده‌هاي پنجم تا دهم قرار مي‌گيرند. منبع: مهر پرس