نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

تعليق يک شرکت هواپيمايي براي اولين بار در کشور / اعلام نام شرکت توسط منبع آگاه به «ميراث آريا»

در حالي که رييس سازمان هواپيمايي کشوري از توقف عمليات پرواز يک شرکت‏ هواپيمايي فعال در کشور به علت عدم رعايت مقررات ( بدون ذکر نام ايرلاين ) خبر داده بود ، يک منبع اگاه در گفتگويي اختصاصي نام اين شرکت را به «ميراث آريا» اعلام کرد . به گزارش ميراث آريا(chtn)، به نقل از روابط عمومي سازمان هواپيمايي کشوري، خلبان «حميدرضا پهلواني» گفت: عمليات پرواز اين شرکت هواپيمايي با هدف ايجاد فرصت براي بازيابي و ارتقا کيفيت مورد انتظار مردم متوقف شد. وي افزود: اين شرکت تا زمان حل و فصل موارد ابلاغ شده از سوي سازمان هواپيمايي کشوري و انجام اقدامات اصلاحي در يک زمان معين مجاز به انجام پروازهاي داخلي و خارجي نخواهد بود. معاون وزير راه و شهرسازي، آگاهي بخشي به مردم و جلوگيري دور شدن احتمالي از استانداردهاي متعارف توسط برخي شرکت‏هاي هواپيمايي را از ديگر اهداف توقف اين شرکت هواپيمايي خواند و بيان کرد: هموطنان عزيز مي‏توانند در صورت مشاهده هرگونه موارد دور از انتظار، مراتب را به سازمان هواپيمايي کشوري اعلام کنند تا اين سازمان يافته‏هاي مورد نظر را، تا حل و فصل نگراني‏هاي موجود به صورت جدي در دستور کار قرار دهد. وي به شرکت هاي هواپيمايي هشدار داد که سازمان هواپيمايي کشوري با مشاهده هرگونه دور شدن احتمالي از استانداردهاي متعارف اين سازمان با شرکت‏هاي هواپيمايي متخلف به طور جدي برخورد خواهد کرد. به گزارش ميراث آريا(chtn) ، هرچند رييس سازمان هواپيمايي کشوري در اين خبر نامي از شرکت هواپيمايي تعليقي نبرده بود ، اما يک منبع آگاه در گفتگوي اختصاصي با «ميراث آريا» ، شرکت هواپيمايي «فارس قشم» را ايرلاين مذکور عنوان کرد . برخورد قاطع با شرکت هاي هواپيمايي که حقوق مسافرين و گردشگران را رعايت نمي کنند ، از جمله خواسته هاي هميشگي مردم از سازمان هواپيمايي کشوري بوده است .