نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

کشف سکونتگاهي باستاني در امريکاي شمالي

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/05/05
آثاري متعلق به 400 تا 600 سال قبل در منطقه‌اي مسکوني در ايالت کانکتيکات امريکا کشف شد. باستان‌شناسان درصددند تحقيقات خود را براي به دست آوردن جزئيات بيشتر تا 2 هفته آينده ادامه دهند. به گزارش ميراث آريا و به نقل از فاکس نيوز، در اين کاوش بقايايي از استخوان‌هاي چند حيوان، ظروف گلي و ابزارآلاتي متعلق به قبايل بومي امريکاي شمالي کشف شد. به گفته سرپرست گروه اکتشاف، در اين کاوش بيش از 400 حفره متعلق به ذخيره غذا و دفع زباله کشف شد که متعلق به يکي از قبايل سرخپوست قاره امريکا در حدود سال‌هاي 1300 تا 1600 ميلادي بوده است. نام اين قبيله زمان زيادي است فراموش شده اما باستان‌شناسان با توجه به نشانه‌هاي موجود، اين سکونتگاه را متعلق به قبيله‌اي به نام «اونئوتا» مي‌دانند که به گفته‌اي اجداد قبايل «لواي»، «اوتوئه» و «هو چانک» بوده است. باستان‌شناسان درصددند تحقيقات خود را براي به دست آوردن جزئيات بيشتر تا 2 هفته آينده ادامه دهند.