نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

تعليق گردشگري ببر در هند

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/05/05
به منظور جلوگيري از انقراض ببرها در هند، دادگاه اين کشور گردشگري در مناطق حفاظت شده اين کشور را به حالت تعليق درآورد. به گزارش ميراث آريا و به نقل از خبرگزاري فرانسه، دادگاه عالي هند در پاسخ به اعتراض حاميان حيات وحش اين کشور و به منظور حفاظت از جمعيت ببرهاي اين منطقه، ورود گردشگران به مناطق حفاظت شده اين حيوانات را به حالت تعليق درآورد. هرچند طبق راي دادگاه پارک‌هاي حفاظت شده کاربري گردشگري ندارند، به گفته برخي از فعالان حيات وحش، مجوزهاي متعددي براي ساخت هتل، تفرجگاه‌ و ديگر اماکن تفريحي در آن‌ها صادر شده است. اين راي در حالي صادر شده است که مناطق حفاظتي تحت اختيار دولت هندند و تاکنون يکي از منابع مهم گردشگري براي جذب گردشگران داخلي و خارجي به شمار مي‌آمدند. در حال حاضر هزار و 706 قلاده ببر در پارک‌هاي حفاظت شده هند وجود دارند که به گفته کارشناسان ورود ماشين‌هاي سنگين کوهنوردي گردشگران به اين منطقه، حيات آن‌ها را با تهديدي جدي مواجه کرده است.