نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

حراج مدال‌هاي المپيک در انگليس+عکس

تعداد بازدید : 209
تاریخ : 1391/05/05
سه مدالي که توسط ورزشکاران بريتانيايي در رقابت‌هاي المپيک 1908 لندن کسب شد، در حراجي ساتبي به فروش رسيد. به گزارش ميراث آريا و به نقل از بي بي سي، اين سه مدال که شامل طلاي واترپلو، نقره تيراندازي و برنز بوکس بودند در حراجي ساتبي به مبلغ 17 هزار پوند به فروش رسيدند. «گراهام بود» برگزارکننده اين حراجي گفت: اين رويداد بسياري از مجموعه داران بين‌المللي را که براي تماشاي مسابقات المپيک به لندن آمده‌اند را نيز به سمت خود کشانده بود. علاوه بر مدال‌ها، يادگاري‌هايي متعلق به المپيک‌هاي پيشين نيز در اين حراجي به فروش گذاشته شده که از آن جمله مي‌توان به کفش‌هاي «جاناتان ادوارد» برنده مدال طلاي پرش سه گام المپيک سيدني اشاره کرد. به گفته برگزارکننده اين حراجي، مدال‌ها و يادبودهايي که قديمي‌تر هستند بيشتر مورد توجه خريداران قرار مي‌گيرند اما بايد براي يادگاري‌هاي جديدتر در انتظار آينده بود. خريداران حاضر در اين حراجي را مجموعه‌داراني از کشورهاي امريکا، استراليا، ژاپن، چين و چند کشور ديگر تشکيل مي‌دادند.