نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

دبير کارگروه دولت الکترونيک خواستار شد

تعداد بازدید : 212
تاریخ : 1391/05/05
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران (istta)- دبير کارگروه دولت الکترونيک گفت: ‌با توجه به اين که پروژه هوشمندسازي مدارس در کشور در حال اجرا است بايد به گونه‌اي برنامه‌ريزي کرد که مباحث حوزه گردشگري وارد نظام آموزشي شود. «علي‌اکبر جلالي» صبح امروز در مراسم رونمايي از سامانه صدور مجوز بند «ب» با ارائه اين پيشنهاد افزود: نوجوانان و کودکان کشور مي‌توانند از سنين خردسالي و نوجواني با مباحث حوزه گردشگري در مدارس آشنا شوند. وي با اشاره به نتايج مهم توسعه دولت الکترونيک افزود: به عنوان مثال کشور سنگاپور با استفاده از دولت الکترونيک موفق به افزايش رشد 5/22 درصدي در حوزه اقتصاد شده است. جلالي خاطر نشان کرد: سامانه صدور مجوز بند «ب» يک گام ارزشمند در حوزه دولت الکترونيک در بخش گردشگري به حساب مي‌آيد و مي‌تواند به توسعه گردشگري در کشور کمک کند. وي به معاون رئيس‌جمهور و رئيس سازمان ميراث ‌فرهنگي، صنايع‌ دستي و گردشگري که در اين مراسم حضور داشت، پيشنهاد داد: با توجه به راه‌اندازي سامانه الکترونيکي صدور مجوز بند «ب»، سيستم سنتي صدور مجوز بند «ب» ظرف مدت زمان معيني قطع شود. اين استاد دانشگاه خاطر نشان کرد: قطع سيستم سنتي صدور مجوز بند «ب» از موازي‌کاري در حوزه صدور مجوزها جلوگيري مي‌کند. دبير کارگروه دولت الکترونيک يادآور شد: امروز گردشگري در دنيا گردشگري دانش‌بنيان است به گونه‌اي که گردشگران قبل از انتخاب مقاصد سفر در اين‌باره مطالعه مي‌کنند. وي با بيان اين که گردشگران با مطالعه و انگيزه مقاصد سفر خود را انتخاب مي‌کنند، افزود: توسعه و تقويت دولت الکترونيک در حوزه گردشگري مي‌تواند به معرفي هر چه بيشتر ايران و جاذبه‌هاي تاريخي کشور عزيزمان بپردازد. منبع خبر: خبرگزاری میراث آریا (chtn)