نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

فراخوان آثار فاخر ايراني براي ثبت در فهرست ملي يونسکو

تعداد بازدید : 207
تاریخ : 1391/05/05
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران (istta) -و به نقل از روابط عمومي سازمان اسناد و کتابخانه ملي کشور، کتابخانه‌ها، آرشيوها، موزه‌هاي دولتي و خصوصي و همچنين دارندگان مجموعه‌هاي شخصي مي‌توانند آثار تاريخي مستند خود را براي ثبت به کميته ملي يونسکو پيشنهاد دهند. ميراث مستند شامل ميراث مکتوب و غير مکتوب است و همه انواع شکلي محمل‌هاي اطلاعاتي اعم از نسخه خطي، سند، نقشه، عکس، فيلم و ساير مواد حتي منابع ديجيتال را به صورت منفرد يا مجموعه در بر مي‌گيرد. براساس اين گزارش، دارندگان ميراث مستند مي‌توانند آثار پيشنهادي براي ثبت در فهرست ملي، حداکثر تا تاريخ 15 مهر 1391 به دبيرخانه کميته ملي يونسکو مستقر در سازمان اسناد و کتابخانه ملي ارسال نمايند. آثار دريافت شده بر اساس معيارهاي ارزيابي، بررسي و در صورت احراز شرايط، در کميته ملي حافظه جهاني براي ثبت اثر در فهرست ملي تصميم‌گيري مي‌شود. علاقه‌مندان براي تکميل فرم ثبت اثر و کسب اطلاعات بيشتر مي‌توانند به وب‌سايت يونسکو مراجعه کنند. همچنين تلفن 88644086 آماده پاسخگوئي به سوالات در اين زمينه خواهد بود. منبع خبر: خبرگزاری میراث آریا (chtn)