نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

کشف ساختمان 300 ساله یک دادگاه

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/05/04
حفاری برای ساخت ساختمانی در محوطه دادگاه عمومی ایالتی منطقه استافورد آمریکا، منجر به کشف ویرانه‌هایی از نخستین دادگاه این منطقه با قدمت بیش از 300 سال شد. به گزارش فارس به نقل از آسوشیتدپرس، باستان‌شناسان پس از بررسی‌های اولیه اعلام کردند این بنا، دادگاهی است که از سوی ارتش فدرال و در زمان جنگ‌های داخلی این کشور اشغال شده بود. به گفته سرپرست گروه اکتشاف، این بنا در منطقه‌ای کشف شد که برای احداث پیاده رو و آسان کردن رفت و آمد شهروندان استافورد، کنده شده بود. کارشناسان معتقدند این ویرانه‌ها بدون شک متعلق به نخستین دادگاه شهر است که در سال 1783 بنا شده بود. علاوه بر بخش‌هایی از ساختمان، آثاری همچون لوازم آشپزخانه همراه با خرده‌ شیشه‌هایی به رنگ سبز متعلق به قرن‌های هجدهم و نوزدهم میلادی نیز کشف شد که نشان می‌داد محل حفاری شده متعلق به آشپزخانه دادگاه بوده است. محققان مرکز ثبت اماکن تاریخی امریکا درصددند بررسی‌های بیشتری برای کشف آثار دیگر در این محوطه انجام دهند.