نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

اپرون فرودگاه کيش به اتمام رسيد

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1390/11/26
اپرون (Park Position) رويه بتني طرح جامع فرودگاه بين‌المللي کيش به مساحت تقريبي 44000 متر مربع، براي افزايش محل استقرار هواپيماهاي ورودي، به بهره‌برداري رسيد. به نقل از روابط عمومي و امور بين‌الملل سازمان منطقه آزاد کيش، اين طرح که بخشي از طرح جامع فرودگاه بين‌المللي کيش براي چشم‌انداز توسعه اين منطقه است با 781 پنل بتني به ابعاد 5/7×5/7 متر مربع و ضخامت متوسط 35 سانتي‌متر، 44000 متر مربع مساحت دارد. يادآور مي‏شود ساخت پد بتني و تاکسيوي‌هاي مربوطه به عنوان يکي از پروژه‌هاي مهم فرودگاه کيش، 7ميليارد و 600 ميليون ريال هزينه داشته است. اين پروژه در مجاورت ترمينال جديد مسافري بين‌المللي فرودگاه کيش، شرايط استقرار هواپيماهاي ورودي و خروجي و ايجاد افزايش ايمني و کاهش ترافيک در منطقه رمپ فرودگاه و همچنين تسهيل در امر پياده و سوار شدن مسافران از طريق Air Bridge فرودگاه را فراهم ‌مي‌سازد. منبع : آیهو