نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

دژ متعلق به قرون وسطي در مالت کشف شد

تعداد بازدید : 201
تاریخ : 1391/05/03
کشف سنگر يا برجي قديمي و نيم دايره‌اي شکل متعلق به اواخرقرون وسطي منجر به کشفي فوق‌العاده در بررسي يکي از تاريک‌ترين اعصار تاريخ کشور مالت شد. به گزارش ميراث آريا و به نقل از مالتا ديلي، اين بناي تاريخي هنگام عمليات بازساري کاخ سلطنتي شهر باستاني امدينا(Mdina)، مرکز قديمي مالت پيدا شد. «ناتانيل کوتاجار»، ريس مرکز ميراث فرهنگي مالت گفت: وجود پوشش ضخيمي از گياهان و گل ولاي بر روي اين بنا باعث مخفي ماندن آن شده بودکه پس از پاکسازي آن ها شکل ظاهري اين بنا هويدا شد. وي ازود : اين بنا به شکل نيم دايره بوده و از خشت‌هاي آهکي ساخته شده‌ است. معماري آن به قرون چهاردهم و پانزدهم ميلادي تعلق داد. باستان‌شناسان در صددند براي بررسي بيشتر و به دست آوردن اطلاعاتي جامع‌تر، اکتشافات خود را در اين منطقه ادامه دهند.