نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

تعطيلي موزه‌اي در انگليس به دليل مرگ يک کودک

تعداد بازدید : 203
تاریخ : 1391/05/03
سقوط يک کودک 7 ساله از روي يک تريلر جرثقيل‌کش در موزه تاريخي و فضاي باز دورهام انگليس منجر به تعطيلي آن شد. به گزارش ميراث آريا و به نقل از ايندپندنت، در فاصله کمتر از يک هفته به آغاز بازي‌هاي المپيک، خبر مرگ يک کودک 7 ساله بر اثر سقوط از روي يک جرثقيل در شهر دورهام، صنعت گردشگري انگلستان را تحت‌الشعاع خود قرار داد. در اين حادثه که عصر روز گذشته (يکشنبه) در حوالي موزه تاريخي-اجتماعي شهر دورهام روي داد، پسربچه‌اي 7 ساله که نامش فاش نشده است، به دليل ضربه مغزي ناشي از سقوط جان خود را از دست داد. به گفته رئيس‌پليس منطقه دورهام، هرچند راننده جرثقيل از اين حادثه شوکه شده است اما تنها شاهد ماجراست و بايد در معرفي عامل يا عاملان احتمالي حادثه که منجر به اين فاجعه شده‌اند با نيروهاي پليس همکاري کند. به گفته رئيس‌پليس دورهام، اين موزه که حادثه در نزديکي آن رخ داده است تا اطلاع ثانوي و مشخص شدن علت اصلي اين فاجعه بسته خواهد ماند. اين خبر که در آستانه رقابت‌هاي المپيک منتشر شده، موجي از نگراني را در بين گردشگراني که براي ديدن بازي‌ها به انگليس مسافرت کرده‌اند به وجود آورده است. برخي از فعالان گردشگري انگليس هشدار دادند که ترس گردشگران از رخ دادن حادثه‌اي مشابه براي آن‌ها ممکن است مانع از مسافرت آن‌ها به اين کشور شود.