نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

کشف اسکلت‌هاي 700 ساله در امريکا

تعداد بازدید : 219
تاریخ : 1391/05/03
بقايايي از اجساد ساکنان اوليه امريکا هنگام احداث جاده‌اي در ايالت ويسکانسين کشف شد. اين سکونتگاه که در محل احداث جاده کشف شده تا مدتي نامعلوم اين پروژه 4 و نيم ميليون دلاري را براي کاوش‌هاي بيشتر متوقف کرده است. به گزارش ميراث آريا و به نقل از فاکس نيوز، محققان مرکز باستان‌شناسي دره ميسي‌سيپي، موفق به کشف بيش از20 اسکلت متعلق به ساکنان نخستين قاره امريکا همراه با صدها اثر ديگر متعلق به سال‌هاي 1300 تا 1600 ميلادي شدند. در اين کاوش آثاري همچون زباله‌، اجاق‌هاي خوراک پزي، ابزارآلات و اشيا ديگري کشف شد که به متعلق به سکونتگاه قبايل سرخپوستان امريکايي بوده است. به گفته محققان وجود ده‌ها اسکلت در يک منطقه نشان مي‌دهد که اين محدوده در زمان سکونت سرخپوستان يک گورستان بوده است. اين سکونتگاه که در محل احداث جاده کشف شده تا مدتي نامعلوم اين پروژه 4 و نيم ميليون دلاري را براي کاوش‌هاي بيشتر متوقف کرده است. باستان‌شناسان معتقدند وجود بيش از 400 گودال زباله در يک منطقه کوچک نشان دهنده پرجمعيت بودن اين سکونتگاه است از اين‌رو آن‌ها درصددند کاوش‌هاي بيشتري را براي دستيابي به اطلاعات کاملتر از اين سکونتگاه انجام دهند.