نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

کيش ميزبان جشنواره ساخت مجسمه‏هاي شني شد

تعداد بازدید : 211
تاریخ : 1391/05/03
همزمان با پانزدهمين جشنواره تابستاني کيش، جشنواره مجسمه‏هاي شني با حضور علاقه‌مندان و هنرمندان اين رشته پرطرفدار در سواحل کيش برگزار شد. به گزارش ميراث آريا، به نقل از روابط عمومي و امور بين‏الملل سازمان منطقه آزاد کيش، در اين جشنواره که در سواحل زيباي کيش به مدت يک ماه برگزار شد، کيشوندان همراه با مسافراني که به اين جزيره مرجاني سفر کرده بودند در فضايي صميمي با توجه به موضوعات جشنواره تابستاني اشکال مختلفي را با ماسه خلق کردند. در اين جشنواره شرکت‌کنندگان علاقه‌مند با ترکيب هنر، صنايع دستي، بازي‏هاي خلاقانه و ماجراجويي تجسمي يک فرم هنري جالب و تخيلي را در ساحل خلق مي‏کنند. در پايان جشنواره مجسمه‌هاي شني به افرادي که فرم هنري کامل‌تر و بهتري را طراحي کردند، جوايز نفيسي اهدا شد. در پانزدهمين جشنواره تابستاني کيش برنامه‏هايي متنوع و شاد براي تمام اقشار جامعه به‌خصوص کودکان و نوجوانان در نظر گرفته مي‌شود. اجراي جنگ شبانه، جنگ‌هاي مخصوص کودکان و نوجوانان، برنامه‏هاي متنوع هنري ـ فرهنگي، اجراي تئاتر، نمايش فيلم، برگزاري مسابقات ورزشي و اجراي موسيقي سنتي، پاپ و محلي و اهداي جوايز مختلف، تنها گوشه‏اي از برنامه‏هاي جشنواره امسال کيش بود.