نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

تاثیر بحران اقتصادی بر صنعت گردشگری اسپانیا

تعداد بازدید : 204
تاریخ : 1391/05/03
بحران اقتصادی در اتحادیه اروپا ، بر صنعت جهانگردی اسپانیا هم تاثیر منفی گذاشته است. افزایش مالیاتها و رشد قیمتها در اسپانیا که جایگاه دوم جهانگردی در جهان را دارد،باعث شده که گردشگران خارجی تمایل چندانی به استفاده از رستورانها و مراکز خرید این کشور نداشته باشند. درآمدهای حاصل از صنعت گردشگری در حدود ‌‌11درصد از تولید ناخالص داخلی اسپانیا را به خود اختصاص داده و هفت درصد از نیروی کار این کشور در این صنعت مشغول به کار هستند ، با این حال دولت اسپانیا برای تامین کسری بودجه خود،مالیات گردشگران خارجی را از 18 درصد به 21 درصد افزایش داده که ناخرسندی بسیاری از مردم این کشور را به همراه داشته است. خوزه کارشناس صنعت جهانگردی در اسپانیا دراین باره به خبرنگار ما گفت : بر اساس آماررسمی متاسفانه درآمد حاصل از ورود جهانگردان به اسپانیا بیش از یک میلیون یورو کاهش یافته است و تا کنون ده هزار نفر کار خودشان را در این صنعت از دست داده اند. از سوی دیگر شرکت هواپیمایی راین ایر که به خطوط پروازی ارزان در اروپا شهرت دارد ،اعلام کرده که به دلیل بحران اقتصادی ،15 مسیر پروازی خود به اسپانیا را لغو می کند. این اقدام باعث خواهد شد تا 2200 فرصت شغلی مستقیم در این کشور از بین برود و دومیلیون و دویست هزار مسافر هم دیگر نمی توانند از خدمات این شرکت استفاده کنند. وضعیت تاکسی رانی در اسپانیا هم بحرانی شده است. آله خاندرو راننده تاکسی در شهر مادرید است که سی ساله به این کار مشغول است . او می گوید، مالیتها ها در اسپانیا بالا رفته و درآمدها خیلی کم شده است و به همین خاطر اتحادیه تاکسی رانی اسپانیا اعلام کرده ،که اول ماه اوت اعتصاب سراسری برگزار می کند تا صدای اعتراض مان را به گوش دولت برسانیم. شمار بیکاران در اسپانیا از مرز 25 درصد هم گذشته و هر روز بر شمار جویندگان کار در این کشور افزوده می شود. واحد مرکزی خبر