نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

پیدا شدن کشتی نوح در لندن+عکس

تعداد بازدید : 203
تاریخ : 1391/05/03
کمتر از یک هفته مانده به آغاز المپیک لندن، کشتی نوح به مقصد جدید گردشگری این شهر تبدیل شده است. در شرایطی که سه روز تا آغاز مسابقات المپیک در شهر لندن مانده است، نمونه‌ای از کشتی نوح که توسط یک نجار و طراح هلندی و براساس اطلاعات موجود در انجیل ساخته شده، گردشگران زیادی را جذب این شهر کرده است. به گزارش دیلی تلگراف، «یوهان هویبرس» هلندی ظرف مدت سه سال این کشتی عظیم چوبی را که 130 متر طول، 21 متر پهنا و 12 متر ارتفاع دارد را ساخته است. از ماه‌ها قبل از آغاز مسابقات المپیک وزارت فرهنگ انگلیس برنامه‌های تبلیغاتی در ‌١٤ شهر بزرگ دنیا برای معرفی جاذبه‌های گردشگری انگلیس و به‌ویژه شهر لندن را آغاز کرد تا از این طریق تعداد گردشگران این کشور در سال جاری میلادی به 30 میلیون نفر برسد. پیش‌بینی می‌شود انگلیس، به ویژه شهر لندن در طول برگزاری مسابقات المپیک از تاریخ 27 جولای تا 12 اوت، میزبان ‌٣٢٠ تا ‌٤٠٠ هزار گردشگر باشد. انگلیس طی سال‌های اخیر همواره در جمع پنج مقصد برتر گردشگری جهان بوده و حالا دولت این کشور که با مشکل کسری شدید بودجه دست به گریبان است، قصد دارد در قالب برنامه‌ای ‌١٠ ساله، درآمدهای انگلیس از محل صنعت گردشگری را به 188 میلیارد پوند در سال ‌٢٠٢٠ برساند و این کشور را به قطب نخست گردشگری قاره اروپا تبدیل کند. در قالب این برنامه ‌١٠ ساله که رشد ‌٦٠ درصدی درآمدهای انگلیس از محل صنعت گردشگری را در پی خواهد داشت، تعداد شاغلان در صنعت گردشگری این کشور نیز از رقم فعلی ‌٢٦٤ هزار نفر، به سه میلیون نفر می‌رسد. ایسنا