نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

جهان زير پاي گردشگران چيني

تعداد بازدید : 206
تاریخ : 1391/05/03
کار‌شناسان پيش‌بيني مي‌کنند تا پايان سال فرضيه جهاني‌ شدن گردشگران چيني به حقيقت تبديل خواهد شد. به گزارش ميراث آريا و به نقل از يورونيوز، بر اساس پيش‌بيني‌هاي کارشناسان آکادمي گردشگري چين، شمار گردشگران خروجي اين کشور تا پايان سال به 78 ميليون نفر خواهد رسيد که رکوردي جديد در اين بخش خواهد بود. سازمان ملي گردشگري چين با اشاره به اين که اين ميزان گردشگر ارز بسيار زيادي را از کشور خارج خواهند کرد، آمار خروج گردشگر در 6 ماهه نخست سال را 38 ميليون نفر اعلام کرد که در مقايسه با مدت مشابه سال گذشته 18 درصد افزايش داشته است. به همين منظور، کشورهاي بسياري براي استفاده از اين موقعيت و جذب بيشتر گردشگران ولخرج چيني، تسهيلاتي را در اخذ رواديد گردشگران چيني فراهم آورده‌اند که از جمله اين کشورها کره جنوبي است. بر اساس آمار سال 2011، کشورهاي هنگ‌کنگ، ماکائو، کره جنوبي، تايوان، مالزي، ژاپن، تايلند، امريکا، ويتنام و سنگاپور تاکنون بيشترين سهم را در جذب گردشگران چيني به خود اختصاص داده‌اند.