نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

جشنواره رمضان دردبی

تعداد بازدید : 204
تاریخ : 1391/05/03
اتاق بازرگانی وصنایع دبی دومین جشنواره سالانه رمضان را در مرکز تجارت جهانی دبی از 20 ژوئیه تا 20 اوت برگزار می‌کند. مقامات بخش تجارت و بازرگانی در دبی به منظور رونق دادن به بازار کسب و کار در دبی در ماه رمضان، فستیوال ویژه‌ای را در بخش‌هایی چون شبکه‌های تجاری "سحری"وهمچنین بخش ورزش و حوادث خیریه با شرکت دوستان و افراد خانواده برگزار می‌کند. "جشنواره رمضان دبی" همگام با نقش برجسته‌ای که اتاق بازرگانی دبی در تامین خدمات کیفی به سرمایه گذاران دارد می‌کوشد قرار است فعالان و شخصیت‌های جامعه تجاری دبی را زیر سقف واحدی گردآورده و به این طریق امکان ایجاد و گسترش ارتباط‌ها و کمک به ایجاد ارتباط‌های تازه و تقویت روابط قدیمی دراین ماه فراهم کند. دبیرکل اتاق بازرگانی دبی "حامد بوامین" درهمین زمینه گفت:«ایده ای که پشت فستیوال رمضان دبی نهفته است، تامین نقطه مرکزی برای اشخاص و ایجاد وتقویت شبکه‌های تجاری از طریق شرکت در فعالیت‌هایی چون کارهای خیریه و یا تلاش در زمینه‌های سلامت و تناسب اندام و ورزش است که درماه رمضان به ویژه مورد توجه جمع‌های خانوادگی و جمع‌های دوستانه است.» وی همچنین یادآور شد که جشنواره ماه رمضان بخشی از تعهد اتاق بازرگانی برای نشان دادن حمایت و حفاظت از منافع جامعه تجارت و کسب و کار در دبی و کسب اطمینان از توسعه و رفاه جامعه ملی درماه مبارک رمضان است. خبرگزاری میراث فرهنگی