نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

شبکه گردشگري از طريق ماهواره نيز قابل دسترسي خواهد بود

تعداد بازدید : 203
تاریخ : 1391/05/02
مشاور رئيس سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري گفت: شبکه گردشگري، شبکه برون‏مرزي است که از طريق ماهواره نيز قابل دسترسي خواهد بود. «مجيد ابوالفتحي»، با بيان اين مطلب به ميراث آريا(chtn)، افزود: اين ظرفيت موجب خواهد شد تا توانمندي و پتانسيل کشورمان در معرفي جذابيت‏ها و جاذبه‏هاي گردشگري در زواياي مختلف به جهانيان معرفي شود. وي در ادامه تصريح کرد: فردا در ملاقاتي با دکتر احمدي افزادي، مدير شبکه گردشگري، زمان دقيق راه‏اندازي اين شبکه مورد بررسي قرار مي‏گيرد و پس از اقدامات کارشناسي اعلام خواهد شد. «ابوالفتحي»، تاکيد کرد: با اين حال مقدمات راه اندازي اين شبکه که از ضروريات است براي عيد فطر فراهم شده و رايزني و تعامل با مسوولان صدا و سيما نيز در اين زمينه انجام شده است تا با راه اندازي شبکه گردشگري شاهد شکوفايي و رشد صنعت گردشگري کشور باشيم.