نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

بیش از 20مسجد تاریخی شهر تهران در حال مرمت است

تعداد بازدید : 210
تاریخ : 1391/05/01
تهران - مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران از آغاز مرمت مساجد تاریخی این استان خبر داد و گفت: بیش از 20 مسجد استان تهران در دست مرمت است. به گزارش روز شنبه ایرنا از اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران ، 'محمدحسین فراهانی' افزود: برای حفظ و حراست از میراث فرهنگی تهران، نزدیک به 20 مسجد در شهر به همراه بخشی از بازار تهران در حال مرمت و بازسازی هستند. وی گفت: دو هزار اثر تاریخی در استان تهران وجود دارد که از این تعداد 700 اثر در فهرست آثار ملی به ثبت رسیده‌اند و باید تلاش کرد تا تعداد بیشتری از این آثار در فهرست میراث ملی به ثبت برسند. مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران همچنین گفت که گروه‌های نظارتی این اداره کل در موزه‌ها و مراکز فرهنگی چند لایه شده‌اند. فراهانی افزود: همچنین در بخش نظارت بر فعالیت مراکز گردشگری نیز ناظران محسوس و نامحسوس انتخاب شده اند تا در فصل تابستان و ماه رمضان بر فعالیت هتل‌ها، دفاتر خدمات مسافرتی و مراکز فرهنگی نظارت کنند.