نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

کشف اتاق‌هاي تدفين 1100 ساله در مکزيک+عکس

تعداد بازدید : 201
تاریخ : 1391/05/01
کاوش‌هاي باستان‌شناسان در نواحي جنوبي مکزيک منجر به کشف اتاق‌هاي تدفين منحصر به فرد با قدمت 1100 سال شد. به گزارش ميراث آريا، اين مجموعه که در ايالت «اوکساکا» کشف شده شامل 3 اتاق تدفين مجزاست که در مقايسه با ديگر قبرستان‌هاي باستاني اين کشور شکل متفاوتي دارد. بر اساس گزارش کارشناسان موسسه تاريخ و مردم‌شناسي مکزيک، مقبره‌ها درون بنايي خانه‌مانند و به صورت عمومي روي يکديگر قرار گرفته‌اند و هيچ شباهتي به مقبره‌هايي که تاکنون در مکزيک کشف شده‌اند، ندارند. از جمله نکات جالب توجه در خصوص اتاق‌هاي تدفين اين است که هيچ‌کدام در زير زمين قرار نگرفته‌‌اند. باستان‌شناسان درصددند با کاوش‌ها و بررسي‌هاي بيشتر اطلاعات بيشتري از صاحبان اين قبرهاي طبقه‌بندي شده به دست بياورند.