نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

جزيره سرپوشيده گردشگران را به آلمان مي‌کشاند+عکس

تعداد بازدید : 203
تاریخ : 1391/05/01
ساختماني که در زمان جنگ جهاني دوم تعميرگاه کشتي‌ها و هواپيماهاي جنگي بود، به جزيره‌اي مصنوعي براي جذب ميليون‌ها گردشگر به آلمان تبديل شده است. به گزارش ميراث آريا و به نقل از دويچه وله، اين آشيانه که يک گاراژ بزرگ بوده و امروز به يکي از جاذبه‌هاي مهم گردشگري آلمان تبديل شده مساحتي به بزرگي 8 زمين فوتبال دارد و از تجهيزات و امکانات رفاهي مختلفي برخوردار است. شکل داخلي اين تفريحگاه، شبيه به جزيره‌اي مصنوعي است و تمام ويژگي‌هاي يک پارک آبي مجهز و پيشرفته در آن به چشم مي‌خورد. اين مجموعه که يک جزيره مصنوعي در وسط خشکي است با داشتن سقف و سرپوشي متحرک حتي در زمستان‌ها هم مي‌تواند پذيراي مسافران باشد. گفتني است علاوه بر ساحل، جنگل‌هاي استوايي نيز در اين جزيره شبيه‌سازي شده‌اند و جزيره با 50 هزار درخت تزئين شده است. جزيره مصنوعي آلمان يکي از بزرگ‌ترين سازه‌هاي ساخت دست بشر است که بدون ستون پا برجاست.