نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

بازگشت قاتل مشهور گاوها +عکس

تعداد بازدید : 202
تاریخ : 1391/04/31
سال قبل در همین ایام، خوان خوزه پادييا در یکی از برنامه های مهم خود مغلوب خشم یک گاو شد. به گزارش باشگاه خبرنگاران، طی روزهای اخیر تصاویر زیادی از نحوه برخورد مردم اسپانیا با گاوها منتشر شده که نام آنرا در غرب جشن گذاشته اند! در این برنامه ها، گاوبازها یا همان ماتادورها به اجرای برنامه می پردازند و با زخمی کردن گاوها، باعث تشویق تماشاگران می شوند. این برنامه در نهایت تا از پا افتادن گاو ادامه می یابد و باعث می شود تا مراسم به اصطلاح جشن، با کشته شدن یک حیوان زبان بسته به پایان برسد و ماتادورها بر شهرت و ثروت خود بیفزایند. اما در برخی از این برنامه ها، اتفاقات بدی رخ می دهد که ناشی از فشار و جراحات وارده به این حیوانات است و گاوها تلاش می کنند به گاوبازها و تماشاگران ضربه بزنند. سال قبل در همین ایام، خوان خوزه پادييا ماتادور مشهور اسپانيايي در یکی از برنامه های مهم خود، مغلوب خشم یک گاو شد و یکی از چشمان خود را از دست داد. وی به خاطر شدت جراحات چند هفته ای در بیمارستان بستری بود و بر روی چشم و صورت او چند جراحی انجام شد. اگرچه خوان خوزه يك چشمش را در جريان نمايش گاوبازي از دست داد اما مجددا امسال در فستوال سان فرمين شهر پامپلونا شركت كرده و تلف کردن چند گاو را به فهرست خود اضافه کرد تا نشان دهد با یک چشم هم علاقمند به انتقام گیری از این حیوانات است.