نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

پيش‌بيني ورود 12 ميليون گردشگر به مصر

تعداد بازدید : 201
تاریخ : 1391/04/31
پيش‌بيني مي‌شود مصر با رشد 23 درصدي در صنعت گردشگري موفق به جذب 12 ميليون گردشگر تا پايان سال شود. به گزارش ميراث آريا و به نقل از رويترز، «منير فرخي عبدالنور» وزير گردشگري مصر گفت: مصر در 6 ماهه نخست امسال ميزبان بيش از 5 ميليون و 240 هزار گردشگر بود که در مقايسه با سال گذشته رشدي 27 درصدي داشت. وي با اشاره به تلاش دولت براي توسعه صنعت اکوتوريسم در مصر افزود: پيش‌بيني ما اين است که در نيمه دوم امسال شاهد رونق بيشتري در صنعت گردشگري باشيم. وزير گردشگري مصر يادآور شد: مصر قادر است بدون آن که زحمات زيادي متحمل شود، تا پايان سال بيش از 12 ميليون گردشگر جذب کند. عبدالنور با بيان اين مطلب که 4 ميليون نفر به صورت مستقيم در صنعت گردشگري سرگرم کارند و بيش از 14 ميليون نفر نيز به صورت غير مستقيم با حوزه گردشگري در ارتباط‌اند، گفت: مصر ظرفيت کسب درآمدي 27 ميليارد دلاري را تا سال 2017 خواهد داشت؛ درآمدي که 2 برابر سال 2010 خواهد بود. به گزارش ميراث آريا، پيش‌بيني‌هاي وزارت گردشگري مصر در حالي است که بسياري از رسانه‌هاي غربي، روي کار آمدن حزب اسلامگرا در اين کشور را عاملي براي توقف و پسرفت گردشگري مصر خوانده بودند.