نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

ديوار چين بزرگ‌تر شد ؟

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/04/31
بررسي‌هاي محققان سازمان ميراث فرهنگي چين و چند دانشگاه اروپايي و آسيايي كه به تازگي و در قالب پروژه‌اي بين‌المللي پايان يافته نشان مي‌دهد كه كه طول واقعي ديوار چين بيش از دو برابر طول فعلي آن بوده است. به گزارش اي‌بي‌سي نيوز، بررسي‌هاي جديد محققان نشان مي‌دهد كه ديوار چين 13 هزار و 170 مايل طول دارد، اين در حاليست كه براساس بررسي‌هاي انجام شده در سال 2009، طول اين اثر شاخص تاريخي 5500 مايل برآورد شد. محققان در تحقيقات ميداني خود در 15 استان چين موفق به كشف 43 هزار و 721 محوطه تاريخي شدند كه يا بخشي از ديوار چين بوده و يا با آن در ارتباط بوده‌اند. كارشناسان ناپديد شدن بخشهاي زيادي از ديوار چين را ناشي از توسعه شهرها، كارخانه‌ها و يا عمليات جاده‌سازي مي‌دانند، اين در حاليست كه كارشناسان شرايط اين اثر تاريخي منحصر به فرد را بحراني دانست و بر اين باورند كه تنها 20 درصد ديوار چين در شرايط مطلوبي بوده و مابقي يا به مرمت جدي نياز داشته و يا به دليل قرار گرفتن در مناطق دورافتاده و استفاده بخش‌هايي از آن به عنوان مصالح ساختماني توسط روستائيان در حال ناپديد شدن است. ديوار چين با 8850 كيلومتر طول، يكي از عجايب هفت‌گانه جهان شمرده مي‌شود و در جهان به لحاظ زمان ساخت طولاني‌ترين و بزرگترين مهندسي تدافعي نظامي دنياي باستان است. تاريخ ساخت ديوار چين به قرن 9 قبل از ميلاد باز مي‌گردد. حكومت وقت چين براي جلوگيري از حملات مليت‌هاي شمالي، برجهاي آتش براي خبررساني و يا قلعه‌هاي مرزي براي حصول اطلاعات دشمن را در ارتباط با ديوار و بر روي آن ايجاد كرد. ديوار بزرگ چين يكي از عجايب هفت‌گانه دنياي باستان به شمار مي‌آيد كه سال 1987 در فهرست ميراث جهاني يونسكو به ثبت رسيده است. ايسنا