نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

ايران به نمايشگاه گردشگري ايتاليا رسيد

تعداد بازدید : 203
تاریخ : 1390/11/25
با تأمين شدن بودجه در آخرين لحظات‌، ايران در سي‌ودومين نمايشگاه بين‌المللي گردشگري ايتاليا (BIT) حضور مي‌يابد. Multimedia pics 1389 12 cht 34 احمد بيدي ـ مدير شركت نمايشگاه‌هاي ميراث فرهنگي و گردشگري ـ در اين‌باره به خبرگزاري دانشجويان ايران، گفت: دستور صدور بودجه‌ي نمايشگاه ايتاليا را رييس سازمان ميراث فرهنگي و گردشگري داده است و ما صد درصد در اين نمايشگاه حضور مي‌يابم. او يادآوري كرد: براي شركت‌كنندگان ايراني اين نمايشگاه، رواديد ايتاليا گرفته شده، كاتالوگ‌هاي تبليغاتي نيز آماده شده است و هزينه‌ي زمين هنگام حضور در نمايشگاه پرداخت مي‌شود. وي ادامه داد: زمين ايران در قسمت خاورميانه‌ي نمايشگاه بين‌المللي گردشگري ايتاليا رزرو شده و مشكل خاصي در اين زمينه نداريم، چون ايران چند سال است در BIT ميلان حضور مي‌يابد و مسؤولان اين نمايشگاه هم مي‌دانند كه ما حتما شركت مي‌كنيم. او بيان كرد: ما در هر صورت بايد پول غرفه‌ي ايران را به‌شكل نقدي هنگام حضور در نمايشگاه بپردازيم، چون به‌خاطر شرايط موجود، امكان ترانسفر پول را نداريم. بيدي اظهار كرد: در اين نمايشگاه، 11 آژانس‌دار و يك هتل‌دار شركت مي‌كنند. نمايشگاه گردشگري ايتاليا كه چهارمين رويداد بزرگ نمايشگاهي گردشگري دنيا به‌شمار مي‌آيد، از 27 بهمن‌ماه (16 فوريه) در شهر ميلان برگزار مي‌شود و تا چهار روز ادامه مي‌يابد.