نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

کشف گردنبندهاي طلا از مقبره رومي در بلغارستان

تعداد بازدید : 219
تاریخ : 1391/04/28
باستان‌شناسان بلغاري در ادامه کاوش‌هاي خود در مقبره‌هاي رومي تازه کشف‌شده اين کشور موفق به شناسايي 2 گردنبند طلا شدند. به گزارش ميراث آريا و به نقل از نوونيت، اين گردنبندها با سنگ‌هاي گران‌بها تزئين شده و تصاويري از الهه خورشيد و يکي از چهره‌هاي اساطيري روم باستان روي آن کنده‌کاري شده است. باستان‌شناسان با اشاره به اين که گردنبندها از مقبره يک زن بيرون کشيده شده است، افزودند: به احتمال زياد زني که در اين قبر دفن شده، عضو گروه مذهبي «ژنوستيک» بود و به همين دليل اين گردنبندها که سمبل قدرت به شمار مي‌آيد، در اين مقبره پيدا شده است. همچنين يک گردن آويز طلا با 2 سکه برنزي در اين کاوش پيدا شده که متعلق به قرن دوم و سوم ميلادي است. اين آثار از مقبره‌اي که چندي پيش بر اثر عبور کاميون از يک جاده‌اي قديمي بلغارستان در منطقه «دبلت» و فرو رفتن جاده، کشف شده است. به گزارش ميراث آريا، اکنون 15 مستعمره رومي در منطقه بالکان کشف شده است که 3 منطقه در بلغارستان قرار دارد.