نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

ورود 10 ميليون گردشگر به تايلند

تعداد بازدید : 203
تاریخ : 1391/04/28
آمار ورود گردشگر به تايلند در 6 ماه نخست سال 2012 با رشدي هفت و نيم درصدي به بيش از 10 ميليون نفر رسيد. به گزارش ميراث آريا و به نقل از بانکوک پست، وزارت گردشگري تايلند با اشاره به رشد چشمگير ورود گردشگر به اين کشور اعلام کرد: بيش از نيمي از گردشگران از کشورهاي آسياي شرقي بودند و رتبه دوم را گردشگران اروپايي به خود اختصاص دادند. بر اين اساس، سومين رتبه بازار گردشگري تايلند نصيب گردشگران منطقه جنوب آسيا شد که در اين ميان هندي‌ها با در اختيار داشتن 80درصد گردشگران بيشترين آمار را به خود اختصاص دادند. با توجه به استقبال گسترده گردشگران از جاذبه‌هاي تايلند، سازمان‌هاي مسافرتي اين کشور با اطمينان بيشتري از ثبت رکورد جذب 20 ميليون و 500 هزار گردشگر تا پايان سال صحبت مي‌کنند. درآمد گردشگري تايلند در 6 ماه نخست سال يک و نيم ميليارد بات بوده که در مقايسه با مدت مشابه سال گذشته 26 درصد افزايش پيدا کرده است.