نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

كشف آثاري از تمدن «اينكاها» در جنوب كشور پرو

تعداد بازدید : 204
تاریخ : 1391/04/27
بقاياي يك آب‌راه سنگي متعلق به تمدن اينكاها در «سوسكو» در كشور پرو كشف شد. به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران، يك تيم از باستانشناسان بين‌المللي در جريان کاوش‌هاي خود در شهر تاريخي «سوسكو» در جنوب شرقي كشور پرو موفق به كشف بقاياي يك آب‌راه سنگي متعلق به تمدن اينكاها با قدمتي 500 ساله شدند. به گزارش آنديانا، به همراه اين آب‌راه كه به احتمال فراوان از آن براي ذخير‌ه‌سازي آب باران استفاده مي‌شده، چندين سازه‌ي دفاعي به همراه تعدادي سلاح كشف شده‌اند. مردمان امپراتوری «اینکا» در قرن‌هاي 14 و 15 ميلادي بر بخش وسيعي از كشورهاي پرو، اكوادور و شيلي حكومت مي‌كردند كه در قرن شانزدهم میلادی سرزمين‌هاي آنها توسط اسپانيايي‌ها تصرف شد. با گذشت چند قرن از نابودي اين تمدن توسط اسپانيايي‌ها، هنوز هم بسياري از رازهاي مردم تمدن اينكا كه به علوم مختلف از جمله رياضيات و نجوم آشنايي كامل داشتند، كشف‌ نشده باقي مانده‌اند. شهر تاريخي سوسكو نيز كه پس از «ماچوپيچو»، مقصد دوم گردشگري پرو به شمار مي‌رود، آثاري تاريخي ارزشمندي شامل پارک باستان‌شناسي، معبد اصلي شهر، بازار و ارگ اينکاها را در خود جاي داده است. پروژه‌ي كاوش در محل كشف آبراه سنگي براي كشف ديگر آثار تاريخي همچنان ادامه دارد.