نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

گردشگران ايراني، قزاق و نيوزلندي؛ بيش از ساير توريست‌ها در مالزي پول خرج مي‌کنند

ايران پس از قزاقستان و نيوزيلند سومين کشور تامين کننده اهداف تعيين شده توريسم مالزي در سال 2011 بود. گردشگران اين سه کشور به همراه گردشگران تايواني، چيني و فرانسوي بيشترين زمان را در کشور مالزي اقامت داشته و از ساير توريست‌ها بيشتر پول خرج مي‌کنند. ايران پس از قزاقستان و نيوزيلند سومين کشور تامين‌کننده اهداف تعيين شده توريسم مالزي در سال گذشته بود. به گزارش خبرگزاري رسمي مالزي، خانم "داتوک سري ينگ" وزير توريسم مالزي گفت:«کشورهاي قزاقستان، نيوزيلند، ايران، تايوان، چين و فرانسه در سال گذشته – 2011 - به ترتيب بيشترين تعداد توريست‌هارا به مالزي فرستاده‌اند. به گفته وي اين توريست‌ها هم ازنظر مدت زمان اقامت وهم از نظر ميزان خريد کالا و خدمات در طول اقامت خود در مالزي هزينه کرده‌اند. وزارت توريسم مالزي اعلام کرد اين کشور همچنان هدف تعيين شده براي جذب 25 ميليون توريست را در برنامه خود دارد و براي غلبه براين وضعيت وزارت توريسم بايد توريست‌هايي را هدف قرار دهد که با اقامت طولاني‌تر ميزان پول بيشتري در کشور هزينه مي‌کنند. وي اظهار اميدواري کردکه امسال بازديد‌کنندگان بيشتري از کشورهاي روسيه، آسياي ميانه ، چين و خاورميانه به اين کشور جذب شوند. کشور مالزي براي سال 2012 د رديف 45کشور اول جهان از نظر مقاصد توريستي جاي گرفته است. شهر مالاکا به ويژه يکي از شهرهاي بسيار مهم اين کشور است که در فهرست ميراث جهاني يونسکو ثبت شده و از مقاصد برتر توريستي است که انتظار مي‌رود امسال بيش از 12 ميليون توريست را به خود جذب کند. منبع : آیهو