نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

نخستین كمپ گردشگری عشایری كشور در چهارمحال وبختیاری ایجاد شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران (istta)- حیدر صادقی اظهار داشت: این كمپ گردشگری شامل سیاه چادرهای زیبا، چادرهای انفرادی، سوئیت، غذاهای محلی رایج عشایر بختیاری، امكانات ماهیگیری، بازی های بومی محلی و امكانات برگزاری موسیقی و آیین های محلی نظیر اسب سواری است. وی ادامه داد: این كمپ در كنار دریاچه سد اول كوهرنگ و همكاری شركت توسعه گردشگری چهارمحال و بختیاری برپا شده است. صادقی هدف از راه اندازی این كمپ را توسعه صنعت گردشگری عشایر، معرفی جاذبه های گردشگری چهارمحال وبختیاری و گسترش ورزش های بومی و محلی استان عنوان كرد. این كمپ در شهرستان كوهرنگ در فاصله 95 كیلومتری مركز چهارمحال و بختیاری ایجاد شده است. منبع خبر: خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران (irna)