نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

راه‏ اندازي سايت خدمات الکترونيک صدور ويزا از ماه آينده

تعداد بازدید : 222
تاریخ : 1391/04/26
سايت الکترونيک خدمات صدور ويزا تا ماه آينده از سوي وزارت امور خارجه در راستاي ارائه خدمات سريع‏تر و بهتر در اين حوزه راه‏اندازي مي‏شود. به گزارش ميراث آريا(chtn)، «کامبيز کريمي»، کارشناس امور صدور ويزا در وزارت امور خارجه، با اعلام اين خبر در دومين هم‏انديشي تورگردان‏ها گفت: با راه‏اندازي اين سايت بخشي از مراحل صدور ويزا به صورت غير حضوري و مجازي انجام شده و روند آن سرعت پيدا مي‏کند. وي راه‏اندازي سايت مذکور را موجب رفع برخي از مشکلات موجود دانست و افزود: در حال حاضر حداکثر زمان براي صدور ويزا 5 روز است و مشکلي در اين رابطه وجود ندارد. اين کارشناس يکي از مشکلات صدور ويزا براي گردشگران خارجي را عدم ارائه اطلاعات کامل و صحيح خواند و بيان کرد: مديران دفاتر خدمات مسافرتي بايد اطلاعات صحيح و کامل به کارشناسان خود ارائه کنند تا کار گردشگران به وقت انجام شود. وي همچنين در رابطه با لغو رواديد بين ايران و 60 کشور گفت: اين اقدام نيز مورد بررسي همه جانبه قرار گرفته و به زودي نتايج نهايي آن اعلام مي‏شود.