نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

راه‏اندازي بازار بورس گردشگري يک ضرورت است

تعداد بازدید : 202
تاریخ : 1391/04/26
معاون گردشگري کشور در دومين گردهمايي تورگردان‏ها بر ضرورت راه‏اندازي بازار بورس گردشگري براي توسعه ظرفيت‏هاي اين صنعت تاکيد کرد. به گزارش ميراث آريا(chtn)، «منوچهر جهانيان» با بيان اين خبر گفت: بازار بورس گردشگري با معرفي ظرفيت‏ها و قابليت‏هاي گردشگري کشور، ايجاد هلدينگ‏هاي گردشگري و اشتغالزايي در اين صنف بسيار اهميت دارد. وي راه‏اندازي راديو و تلويزيون گردشگري را نيز در تحقق جذب هفت و نيم ميليون گردشگر خارجي به کشور مهم دانست و گفت: راه‏اندازي تلويزيون گردشگري در عيد فطر قطعا مي‏تواند در معرفي ظرفيت‏هاي گردشگري کشور مفيد و موثر باشد. اين مقام مسوول جذب هفت و نيم ميليون گردشگر را موضوعي ملي و دغدغه‏اي براي تمام مسوولين خواند و بيان کرد: در همين رابطه نه تنها با مديران کل و معاونين گردشگري استان‏ها ميثاق‏نامه‏اي را به امضا رسانده‏ و براي هر استان سهمي از اين تعداد گردشگر را تعيين کرذه‏ايم، بلکه با استانداران کشور نيز ستادي براي عملياتي شدن اين هدف در هر استان ايجاد کرده‏ايم. وي يکي از راهکارهاي تحقق اين امر را اجراي تورهاي ترکيبي خواند و بيان کرد: يکي از راهکارهاي جذب گردشگران خارجي که مورد تاکيد سازمان جهاني جهانگردي نيز قرار دارد، اجراي تورهاي ترکيبي است که ما اميدواريم با همدلي بخش خصوصي بتوانيم به اين هدف برسيم. معاون گردشگري سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري همچنين از تشکيل سه کميته بين المللي «راه ادويه»، «راه ابريشم» و «درياي خزر» با هدف تحقق پروژه توسعه گردشگري در مسيرهاي تاريخي، خبر داد. «جهانيان» با بيان اين خبر گفت: در راستاي حضور فعال جمهوري اسلامي ايران در نود و سومين شوراي اجرايي سازمان جهاني جهانگردي که خرداد ماه سال جاري در کشور اسپانيا برگزار شد؛ بهره گيري از ظرفيت هاي گردشگري در مسيرهاي تاريخي مورد تاکيد قرار گرفت و در قالب چند پروژه مطرح شد. وي با بيان اينکه معاونت گردشگري سازمان به دليل وجود اشتراکات متعدد کشور در مسيرهاي تاريخي، اقدامات اجرايي لازم را آغاز کرده است؛ يادآور شد: به همين منظور سه کميته گردشگري «جاده ابريشم»، «راه ادويه» و « درياي خزر» تشکيل شده است تا جلسات مربوطه طي ماه هاي آينده با حضور نمايندگان عضو از کشورهاي مختلف تشکيل شود. يادآور مي‏شور دومين گردهمايي تورگردانها روز گذشته در ارگ آزادي تهران با حضور معاون گردشگر برگزار شد.