نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

گردشگران ۲۰۰ هزار دلاری فضا را بشناسید+عکس

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/04/25
از جمله توریست های فضایی که بلیت گرانقیمت 200 هزار‌ دلاری این سفر را خریداری کرده اند، می توان به «آنجلینا جولی»، «براد پیت» و «اشتون کوچر» بازیگران سرشناس آمریکایی اشاره کرد. «ریچارد برانسون» مدیر شرکت Virgin Galactic همزمان با برگزاری نمایشگاه هوایی بین المللی فارنبورگ 2012 در یک کنفرانس مطبوعاتی تأکید کرد، وی به همراه اعضای خانواده اش نخستین مسافران سفرهای تجاری فضایی خواهند بود. سفرهای تجاری فضایی از اواخر سال 2013 میلادی آغاز خواهد شد و مسافران به وسیله هواپیمای Spaceship Two در مدت دو ساعت پروازی 100 کیلومتری را تجربه خواهند کرد. مدلی از هواپیمای SS2 در نمایشگاه هوایی فارنبورگ در معرض دید علاقه مندان قرار گرفته است. پیش از انجام سفر فضایی، مسافران در یک دوره تمرینی یک هفته‌یی شرکت خواهند کرد. بر اساس اعلام شرکت Virgin Galactic تاکنون 529 نفر برای سفر تجاری فضایی ثبت نام کرده اند که یک نفر بیشتر از تعداد فضانوردانی است که تاکنون به فضا سفر کرده اند. از زمان سفر «یوری گاگارین» فضانورد روس به فضا در سال 1961 میلادی تاکنون 528 فضانورد راهی فضا شده اند. ایسنا