نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

گران‌ترين آپارتمان جهان در ژاپن+عکس

تعداد بازدید : 201
تاریخ : 1391/04/25
آپارتمان يك خوابه مجللي كه تصور مي‌شود گران‌قيمت‌ترين آپارتمان جهان باشد در توكيو با قيمتي سرسام‌آور به فروش گذاشته شد. به گزارش ايسنا، در حال حاضر قيمت فروش اين آپارتمان 14/72 ميليون دلار تعيين شده است. مساحت اين ساختمان مجلل بيش از 1322 مترمربع است و در منطقه منيامي ـ آزابو در غرب پايتخت ژاپن، قرار دارد. اين آپارتمان از سوي سازمان ثبت املاك بين‌المللي " سوي تاباي ژاپن" به فروش مي‌رسد. به نوشته روزنامه ديلي‌ميل، صاحب اين آپارتمان يك مرد تاجر متاهل است كه 18 ماه براي بازسازي آن وقت گذاشته است. سنگ‌ها و چوب‌هاي به كار رفته در بازسازي اين ساختمان از ايتاليا وارد شده‌اند. دور تا دور ساختمان يك سالن بزرگ و مبلمان استراحت تعبيه شده كه مهمانان مي‌توانند در آنجا از تماشاي باغ زيبا و بزرگ اطراف ساختمان، لذت ببرند.