نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

هتل نمكي در بوليوي +عکس

تعداد بازدید : 214
تاریخ : 1391/04/25
"كاخ نمك" نام هتلي در بوليوي است كه تمام اجزاي آن حتي ديوارها و مبلمان آن كاملا از نمك ساخته شده است. به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از پايگاه خبري تلگراف؛ اين هتل در بزرگترين دشت هاي نمكي جهان به مساحت 10000 كيلومتر مربع واقع شده است. هتل نمكي از حدود يك ميليون بلوك نمكي ساخته شده و حتي اسباب و اثاثيه داخلي آن مانند ميزها و صندلي ها، مبلمان، تختخواب، مجسمه ها و بخش هاي تزئيني نيز از نمك ساخته شده است. اولين هتل نمكي جهان در فاصله سالهاي 1993 تا 1995 ساخته شد، اما به دليل مشكلات بهداشتي چند سال بعد بسته شد. اين هتل داراي 16 اتاق، حمام هاي آب نمك، تختخواب هاي نمكي و ساير امكانات رفاهي است. از آنجايي كه اين هتل در ارتفاعات و قسمت بسيار بلندي از سطح دريا قرار دارد، منظره طلوع و غروب خورشيد، از آن بسيار زيباست.