نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

گردشگري ساحلي در خوزستان رونق مي‌گيرد

تعداد بازدید : 201
تاریخ : 1391/04/25
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران (istta)- پرويز پورفرخي در اين‌باره اظهار كرد: به‌دليل وجود گرماي زياد در شهرهاي خوزستان، هماهنگي‌هايي براي طرح تابستانه‌ي گردشگري در دزفول انجام شد و تعريف بومي و جديدي از گردشگري ساحلي و رودخانه‌يي صورت گرفت. او گفت: با مسؤولان شهرهايي كه رودخانه دارند، وارد مذاكره شديم تا دو طرف بتوانند از تفريحات آبي و شناور در اين رودخانه‌ها استفاده كنند. همچنين در دزفول سكوهايي ايجاد شده‌اند كه مردم مي‌توانند حتا شب‌ها در اين محل‌ها بخوابند. به اين ترتيب، هواي گرمي كه در شهر وجود دارد، در كنار رودخانه خنك مي‌شود و مردم شب‌ها از فضاي خوبي براي استراحت برخوردار خواهند بود. پورفرخي افزود: اين طرح براي آبادان و اهواز نيز در نظر گرفته شده كه البته با تغييراتي ممكن است به شكل كشتي تفريحي اجرا شود. در حال حاضر اجراي اين طرح در اهواز دريافت منتظر تسهيلات بانكي است، زيرا مصوبات گرفته و مطالعات محيط زيستي نيز انجام شده‌اند. حتا سرمايه‌گذار هم انتخاب شده است و فقط منتظر دريافت تسهيلات بانكي هستيم. منبع خبر: خبرگزاری دانشجویان ایران (isna)