نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

29 هتل در حال ساخت پایتخت آماده خواهد شد

تعداد بازدید : 201
تاریخ : 1391/04/24
مدیر كل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران گفت: 29 هتل در دست ساخت در شهر تهران وجود دارد كه درصورت اعطای تسهیلات بانكی امسال یا سال آینده به بهره‌برداری می‌رسند. 'محمدحسین فراهانی' روز جمعه در گفت و گو با ایرنا از هتل‌های دیدار، فرشته، كاروانسرای رشیدی، یك پروژه هتل بیمارستان و ... به عنوان تعدادی از این هتل‌ها یاد كرد كه در انتظار تخصیص وام بانكی هستند. وی درباره تعداد تخت‌های موجود در تهران نیز گفت: تهران دارای 25 هزار تخت اقامتی اعم از هتل‌ها و مراكز مهمانپذیر است و اگر هتل‌های در دست ساخت به بهره برداری برسند، 10 هزار تخت جدید به ظرفیت پایتخت افزوده می‌شود. فراهانی تاكید كرد: اگر قرار است رقم هدف گذاری شده برای امسال در جذب گردشگر خارجی محقق شود، نیازمند رشد چهار برابری در تخت‌های اقامتی استان تهران هستیم. مدیر كل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران افزود: هرچند استانداردی برای تعیین میزان تخت‌های مورد نیاز یك كلان‌شهر مانند تهران مدون نشده است اما به نظر می‌رسد كه پایتخت كشور نیازمند بیش از 60 هزار تخت است. وی درباره برنامه های میراث فرهنگی استان تهران برای اجلاس سران جنبش غیرمتعهدها كه قرار است شهریورماه امسال در تهران برگزار شود، گفت: برگزاری تورهای تهرانگردی و بازدید از موزه‌های پایتخت برای هیات های خارجی و كارشناسان در دستور كار این اداره كل قرار دارد. فراهانی برپایی نمایشگاه صنایع دستی و سوغات را از دیگر برنامه‌های میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران برای حاشیه این اجلاس بین المللی عنوان كرد. وی گفت كه تصمیم‌گیری برای انتخاب هتل ها و محل اقامت سران كشورها و كارشناسان و هیات‌های همراه آنان از سوی نهاد ریاست جمهوری انجام می‌شود.