نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

گاف میراث فرهنگی در ثبت خانه سیمین در فهرست میراث ملی!+عکس

مدیرکل میراث فرهنگی استان تهران درحالی از هماهنگ نبودن ورثه سیمین دانشور برای ثبت خانه وی در فهرست میراث ملی خبر می دهند که این خانه در سال 83 با شماره 11466 در این فهرست ثبت شده است! به گزارش خبرگزاری مهر، به تازگی مدیرکل میراث فرهنگی استان تهران درباره ثبت ملی و خرید خانه "سیمین دانشو" توسط میراث فرهنگی گفته است که ورثه خانه "سیمین دانشور" برای ثبت ملی هماهنگ نیستند ولی ثبت این خانه در اولویت قرار دارد. وی گفته است: این خانه اکنون در اختیار ورثه قرار دارد و تلاش داریم برای ثبت ملی با آن‌ها ارتباط بگیریم. مدیرکل میراث پایتخت درحالی ثبت ملی این خانه را دراولویت قرار می دهد که دو خانه از خانه های سیمین دانشور و جلال آل احمد هشت سال پیش در فهرست ملی ثبت شده است. خانه مشترک جلال و سیمین در سال83 ثبت ملی شده است یکی از این خانه ها متعلق به خانه پدری جلال و شمس است که به نام خانه جلال آل احمد در روز بیست و پنجم مهر ماه سال 83 به شماره 11206 در فهرست میراث ملی قرار گرفته است این خانه اکنون در خیابان خیام قرار دارد و هنوز کاربری مشخصی از سوی اداره کل میراث تهران برای آن در نظر گرفته نشده است. خانه پدری جلال و شمس در سال 83 در فهرست میراث ملی ثبت شد خانه دیگری نیز در روز بیست و چهارم اسفند سال 83 با شماره 11466 به نام خانه جلال آل احمد و سیمین دانشور ثبت شده که این خانه با قدمت پهلوی دوم در خیابان شریعتی بن بست ارض قرار گرفته است. این خانه بنا به اظهارات سیمین دانشور، در سال 1332 توسط مرحوم معینی و بنا به پیشنهاد جلال و سیمین ساخته شده و پس از مراجعت سیمین از آمریکا در مردادماه همان سال به اتفاق جلال در این منزل سکنی داشته اند. پس از فوت جلال در سال 48 سیمین در همین خانه تا پایان عمر زندگی کرد. بی اطلاعی متولیان میراث فرهنگی از وضعیت خانه های تاریخی تهران نگرانی دوستداران میراث فرهنگی را در حفاظت از میراث ملی بیشتر می کند.