نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

فرش دستباف در جايگاه سيزدهم صادرات کشور است

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/04/24
رئيس مرکز ملي فرش ايران گفت: بايد خلأ حوزه تجاري در فرش دستباف ايران پر شود و در اين زمينه، تقويت رويکرد علمي به مقوله فرش بسيار حائز اهميت است. به گزارش ميراث آريا (chtn)، «محمد باقر آقا‌عليخاني» گفت: بايد به مرور حوزه‌هاي مختلف فرش از حالت سنتي خارج شوند و ضمن حفظ اصالت فرش به بحث تجارت آن نيز توجه ويژه شود. وي ادامه داد: بايد اين محصول را که زماني اصلي‌ترين و نخستين کالاي صادراتي کشور بود و امروز در رده سيزدهم صادرات کشور قرار گرفته است به جايگاه اصلي آن برگردانيم. آقا‌عليخاني افزود: فرش از کالاهايي است که 80 تا 85 درصد ارزش افزوده دارد و اشتغال ايجاد شده از محل آن نيز با کمترين سرمايه‌گذاري حاصل مي‌شود. وي توجه به بحث علمي در توليد، بازاريابي، رنگرزي و مرمت فرش را از نکات مهم در اين صنعت دانست و گفت: تئوري‌هاي جديد در بازاريابي و توليد فرش بايد به‌زودي ارائه شود. وي با تاکيد بر حقوق بافنده‌ها، خواهان افزايش سهم بافنده‌ها از سود فرش شد. آقا‌عليخاني در پايان از افزايش 3 تا 4 برابري اعزام هيات‌هاي تجاري و حمايت از نمايشگاه‌هاي جهاني خبر داد و افزود: ما خواهان حمايت از ورود فرش دستباف به طراحي فضاي داخل منازل هستيم.