نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

جمعی از اعضای مجمع مجالس آسیایی از آثار تاریخی کاشان بازدیدکردند

کاشان- جمعی از اعضای مجمع مجالس آسیایی شرکت کننده در نشست کمیته دائمی امور اجتماعی و فرهنگی این مجمع از آثار تاریخی شهرستان کاشان بازدید کردند. به گزارش ایرنا،‌ 16 نفر از اعضای مجالس کشورهای سوریه، لبنان، عراق، افغانستان، پاکستان، مالدیو، فلسطین، سریلانکا، کامبوج و تایلند از خانه های تاریخی کاشان، تپه های باستانی سیلک و باغ تاریخی فین بازدید کردند. این نمایندگان با هدف آشنایی با فرهنگ و تمدن مردم ایران پس از بازدید از جلوه های تاریخی شهر اصفهان به شهرستان کاشان سفر کردند. سرپرست اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کاشان تبادل فرهنگی و تاریخی در سطح نمایندگان مجلس کشورهای آسیایی را در ایجاد زمینه های فکری مثبت و سازنده در میان مردم ایران و سایر نقاط جهان موثر دانست. 'حسین یزدانمهر' در گفت وگو اختصاصی با خبرگزاری جمهوری اسلامی اظهارداشت:‌ این هیات پس از دیدار چند ساعته خود از کاشان، این شهر را به مقصد تهران ترک خواهند کرد. نشست کمیته دائمی امور اجتماعی و فرهنگی مجمع مجالس آسیایی بیستم تیرماه سال جاری در تهران در محل هتل اسپیناس تهران برگزار شد. این نشست با تصویب گزارش کمیته دائمی امور اجتماعی، فرهنگی مجمع مجالس آسیایی و پیشنهاد پیش‌نویس بیانیه به شورای اجرایی پایان خواهد یافت.