نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

تشکيل 14 کارگروه تخصصي با هدف جذب هفت و نيم ميليون گردشگر خارجي

معاون گردشگري کشور از تشکيل 14 کارگروه تخصصي با هدف جذب هفت و نيم ميليون گردشگر خارجي تا پايان سال جاري خبر داد. به گزارش ميراث آريا(chtn)، «منوچهر جهانيان»‌ عصر ديروز در سومين گردهمايي معاونين، مشاورين و مديران کل ستادي سازمان ميراث ‌فرهنگي، صنايع‌ دستي و گردشگري در ارگ آزادي تهران با بيان اين مطلب گفت: بر اساس تاکيدات معاون رئيس‌جمهور و رئيس سازمان ميراث ‌فرهنگي، صنايع‌ دستي و گردشگري بايد تا پايان سال جاري به رقم جذب هفت و نيم ميليون گردشگر خارجي دست يابيم که در اين خصوص 14 کارگروه و 3 کميته تخصصي تشکيل شده است. وي با اشاره به ديگر اقدامات معاونت گردشگري براي تسهيل ورود گردشگران خارجي به کشور يادآور شد: صدور ويزاي فرودگاهي و تسهيل در صدور ويزا در کشورهاي دنيا و همچنين صدور ويزاهاي مخصوص براي گردشگران سلامت، تجار و بازرگانان، دانشجويان و محققين از مهمترين اقدامات اين معاونت به شمار مي‌رود. جهانيان خاطر نشان کرد: در حال حاضر خوشبختانه در تمامي سفارتخانه‌هاي ايران در کشورهاي مختلف دنيا سفرا و رايزن‌هاي فرهنگي و اقتصادي در خصوص جذب گردشگران خارجي با سازمان ميراث فرهنگي همکاري دارند. وي خاطر نشان کرد:‌ در صورتي که موفق به جذب هفت و نيم ميليون گردشگر خارجي به کشور شويم 4 ميليون شغل مستقيم و غير مستقيم ايجاد خواهد شد. معاون گردشگري کشور يادآور شد: ورود هفت و نيم ميليون گردشگر خارجي به کشور 13 ميليارد و 600 ميليون دلار درآمد ارزي براي کشور به دنبال دارد. وي با بيان اين که مجموع درآمد ارزي کشور در سال گذشته از محل صادرات غير نفتي 105 ميليارد دلار بوده است تصريح کرد: ورود هفت و نيم ميليون گردشگر خارجي به کشور يعني 13 درصد درآمد ارزي کشور. جهانيان با اشاره به رشد 6 درصدي گردشگري در جهان در 6 ماهه اول سال 2012 ميلادي اضافه کرد: اين رشد نويد بخش رونق گردشگري در دنيا است. جهانيان ادامه داد: تا پايان سال جاري بر اساس برنامه‌ريزي‌هاي صورت گرفته بايد 40 توراپراتور از کشورهاي مختلف به ايران دعوت کنيم که از ابتداي سال تا کنون 13 توراپراتور به ايران وارد شده‌اند. معاون گردشگري کشور حضور در نمايشگاه‌‌هاي بين‌المللي را يکي ديگر از راهکارهاي افزايش ميزان ورود گردشگران خارجي به کشور ذکر کرد و افزود: بر اساس برنامه‌ريزي‌هاي صورت گرفته تا خرداد ماه سال آينده در 24 نمايشگاه بين‌المللي حضور پيدا خواهيم کرد.