نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

جاده سلامت در منطقه گردشگري جاجرود ساخته شد

تعداد بازدید : 203
تاریخ : 1391/04/21
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران (istta)- مجري طرح «جاده سلامت» در منطقه گردشگري جاجرود در اين باره اظهار داشت: اجراي اين مسير به ‌نوعي ساماندهي پياده‏روهاي روستاي خسروآباد جاجرود به شمار مي‏آيد. «کورش ملکي» ادامه داد: در اين طرح به جاي استفاده از آسفالت سرد و بي‏روح به عنوان شاخصه‏ شهري، از مصالح و سنگ‏هاي بومي در سطح پياده‏رو استفاده شده است. وي اضافه کرد: هدف ديگر مورد پيگيري مديريت روستاي خسروآباد ـ دهياري و شوراي اسلامي روستاـ ايجاد بستري براي توسعه صنعت گردشگري منطقه است. مجري طرح جاده سلامت در منطقه گردشگري جاجرود با اشاره به قابليت‏هاي گردشگرپذيري اين منطقه يادآور شد: جاجرود از ديرباز تاکنون به عنوان منطقه‏ اي گردشگري شهره خاص و عام بوده و هست. منبع خبر: خبرگزاری میراث آریا (chtn)