نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

كارگاه تخصصی مدیریت بحران در موزه ها برگزار می شود

تعداد بازدید : 204
تاریخ : 1390/11/25
به گزارش مرکز گردشگري علمي-فرهنگي دانشجويان ايران (istta)-'ابراهیم حجری' گفت: با توجه به اینكه كشور در كمربند پرخطر زلزله قرار دارد و آمادگی كامل برای مقابله در برابر بروز چنین بحرانی ضروری به نظر می رسد. وی افزود: كارگاه تخصصی مدیریت بحران در موزه ه ها و مخازن نگهداری اشیاء تاریخی و فرهنگی با هدف افزایش سطح آگاهی، مهارت و آمادگی موزه داران در صورت وقوع این پدیده طبیعی، برگزار می شود. حجری ادامه داد: در این كارگاه آموزشی سه روزه كه با همكاری پژوهشكده سوانح طبیعی برگزار می شود، مدیران استانها، مدیران موزه ها و دو كارشناس موزه داری از هر استان، نیروهای فنی موزه ها و برخی موزه داران خصوصی حضور دارند. مدیر كل موزه ها و اموال منقول فرهنگی - تاریخی كشور افزود: به دلیل وجود موزه های متعدد در تهران، 6 كارشناس از استان تهران در این كارگاه آموزشی شركت می كنند. به گفته حجری، این كارگاه از 25 تا 27 بهمن ماه برگزار و در پایان پس از برگزاری آزمون به شركت كنندگان مدرك مورد تایید سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری كشور اعطا می شود. منبع خبر: خبرگزاري جمهوري اسلامي (irna)